World Of Tank, Microsoft Xbox 360′a Geliyor

   
World Of Tank, Microsoft Xbox 360′a Geliyor


World_Of_Tank_xbox_360

World of Tank oyunu artık Microsoft’un Xbox 360 konsolunda da oynanabilir olacak. Konuya ilişkin basın bültenine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Önde gelen free-to-play DVO geliştirici ve yayıncısı Wargaming, firmanın ilk konsol oyunu olan World of Tanks: Xbox 360 Edition’ı duyurdu. Konsol için özel olarak geliştirilen ve oynaması bedava olan World of Tanks: Xbox 360 Edition, oyunun takım tabanlı taktik aksiyonunu milyonlarca Xbox LIVE kullanıcısıyla buluşturacak.
 
Wargaming West (öncenin Day 1 Studios’u) tarafından geliştirilen ve Microsoft tarafından yayınlanan World of Tanks: Xbox 360 Edition, Gold ve Silver Xbox LIVE üyelerine bedava ve indirilebilir olacak. Oyunda düzenlenmiş kontroller, matchmaking sistemi, yeni bir kullanıcı arayüzü ve Xbox 360′ın teknik kapasitesi ve çevrimiçi kabiliyetlerine uygun geliştirmeler bulunuyor.
 
Tüm bunların yanı sıra World of Tanks: Xbox 360 Edition, deneyimi ve refah oranını artıran satın alınabilir premium tanklar, sarf malzemeleri ve premium hesaplara da ev sahipliği yapıyor.
 
World of Tanks 360 Edition’da, beta süreci esnasında sadece Birleşik Devletler ve Alman tankları bulunacak. Wargaming, piyasaya çıktıktan sonra oyuna yeni tanklar, milletler ve çeşitli içerikler ekleyecek.
 
 
Wargaming CEO’su Victor Kislyi, konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Wargaming olarak oyunlarımızı yeni platform ve oyunculara taşımak için çok çaba sarf ediyoruz. Microsoft’la birlikte imza attığımız bu birliktelik ve kendini kanıtlamış bir konsol olan Xbox 360′a attığımız adım, milyonlarca oyuncuya World of Tanks’in niçin bir fenomen hâline geldiğini anlama 
fırsatı verecek.”


Etiketler: , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: