WhatsApp’e Tek Tuşla Sesli Mesaj Özelliği Eklendi

   
WhatsApp’e Tek Tuşla Sesli Mesaj Özelliği Eklendi


Popüler mesajlaşma servisi Whatsapp’a gelen yeni özellik sayesinde çok daha kolay bir şekilde sesli mesaj gönderebilmemiz mümkün oluyor.

Her ne kadar mesajlaşma yazılımları çoğalsa da, WhatsApp halen birçok alanda liderliği korumaya devam ediyor. Şu an dünya üzerinde 300 milyon kullanıcısı bulunan ve gün geçtikçe daha fazla kişiye ulaşan Whatsapp’e yeni eklenen özellik sayesinde sesli mesaj göndermeyi sevenler çok daha kolay bir şekilde bunu gerçekleştirebilecekler.

whatsapp

Yeni gelen özellik ile birlikte sohbet ekranındaki kısayol sayesinde direkt olarak sesli mesaj göndermemiz mümkün oluyor. Ayrıca bir diğer özellik ise süre sınırının kalkması. Bu sayede istediğiniz uzunlukta ses kayıtları yaparak gönderebiliyorsunuz. Normalde yalnızca telefonun hoparlöründen dinlenebilen seslere ayrıca bir düzenleme gelmiş. Eğer ses kaydı dinlemek için telefonu kulağınıza götürürseniz otomatik olarak ses yalnızca kulağınıza verilmeye başlıyor. Böylece kalabalık bir ortamda bile rahatça görüşebilmek mümkün hale geliyor. WhatsApp kullanan tüm telefonlarda bu özelliği kullanabilmek için yeni güncellemeyi yapmanız yeterli.Etiketler: , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: