Windows 8.1 Update 2 Tarihi Belli Oldu!

   
Windows 8.1 Update 2 Tarihi Belli Oldu!


microsoft update

Teknoloji devi Microsoft, teknoloji dünyasını birkaç farklı alanda domine ve meşgul etmeye devam ediyor. Bir yandan akıllı telefon, tablet, bilgisayar sektörünün nabzını tutmaya çalışan şirket, diğer tarafta ise rakipsiz olduğu bilgisayar işletim sistemi Windows konusunda yeniliklere gitmeye devam ediyor.

Bildiğiniz gibi Windows 8.1 Update 1‘in çıkmasının ardından tüm gözler bir sonraki güncellemeye çevrilmişti. Ancak bu konu hakkında çok fazla bilginin olmaması, ortada büyük bir bilgi kirliliği yaratmıştı. Öyleki bir sonraki sürümün Windows 8.1 Update 2‘mi yoksa Windows 9 mu olacağı dahi tartışılır haldeydi. Gel gelelim bugünden itibaren tüm bu belirsizlikler bir zemine oturuyor.

Microsoft imzalı bir belgenin internete sızdırılmasıyla birlikte, bir sonraki güncelleme olan Update 2′nin çıkış tarihi de kesinleşmiş oldu. Daha önce Eylül ayında çıkacağı yönünde çeşitli iddiaların ortaya atıldığı yeni sürüm, 12 Ağustos’dan itibaren bilgisayar kullanıcılarının beğenisine sunulacak. Bakalım bundan sonraki söylentiler, öyle sanıyoruz ki Windows 9 üzerinden devam edecektir.

İlginizi Çekebilir



Etiketler: , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: