Siyah iPhone 5C Ortaya Çıktı

   
Siyah iPhone 5C Ortaya Çıktı


Farklı renk seçenekleriyle gelecek olan iPhone 5C’le ilgili sızıntılar bitmiyor. Son olarak siyah renkli iPhone 5C’nin fotoğrafları ve videosu sızdı.

iPhone 5C’nin şu zamana kadar beyaz, kırmızı, mavi, yeşil, beyaz/mavi renklerinin fotoğrafları internete sızmıştı. iPhone’un klasik renklerinden olan siyah da olmazsa olmazlardandı. Applefansite.com sitesi tarafından siyah renkli iPhone 5C’nin de sonunda fotoğrafları sızdı. Sızıntı sadece fotoğraflarla sınırlı kalmadı video olarak da geldi.

iphone_5c

iPhone 5C’ye baktığımız zaman tasarımın iPod touchi iPod Classic ve iPhone 5 arasında kaldığı gözüküyor. Cihazın renkli tasarımı iPod touch’ı ve bir kısım ise iPod Classic’i hatırlatıyor. Ayrıca Lightning bağlantısı ve 4 inç ekranı ise iPhone 5′ten geliyor. Telefonda A5 işlemci kullanıldığı ileri sürülürken, Siri’nin 5C’de olmayacağı tahminleri de var. Ancak bazı eleştirmenlere göre cihazda A5 yerine iPhone 5′te kullanılan melez mimariye sahip olan A6 bulunuyor. Tabii ki tüm detaylar için 10 Eylül’deki tanıtımı beklememiz gerekiyor. Halen iPhone 5C resmiyete kavulmamış olsa bile, söylenenler ve sızıntılar telefonun gerçekliğini gün ışığına çıkarttı.Etiketler: , , , , , , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: