Sony Walkman E380 ile Kesintisiz Müzik Keyfini Yaşayın!

   
Sony Walkman E380 ile Kesintisiz Müzik Keyfini Yaşayın!


sony_Walkman_E380

Güçlü bas ile saf, zengin ve billur gibi net ses, aklınızı başınızdan alacak şık görünüm ve 30 saate varan pil ömrü sunan Walkman E380, yaz boyunca daha uzun süre müzik keyfi yaşamak isteyenler için çok ideal.

Sony, 30 saate varan pil ömrüne sahip yeni video MP3 çaları Walkman NWZ-E380’i müzikseverlerin beğenisine sundu. Müzik keyfini kesintisiz yaşamak isteyenlere hitap eden Sony Walkman E380 ile sevdiğiniz şarkıları daha uzun süre dinlemeye devam edeceksiniz.

Güçlü baslar ve billur gibi tizler

Sony’nin yeni video MP3 çaları Walkman E380, müzik koleksiyonunuzu en iyi haliyle size sunuyor. Zevkleriniz nasıl olursa olsun, Sony’den Net Ses teknolojileri, güçlü bas, billur gibi tizler ve stereo kanalları arasında azaltılan sızıntılar ile zengin detaylara sahip sesleri güvence altına alıyor.

Genç ve dinamik müzikseverler için renkli ve efsanevi bir Walkman

Renkli, kompakt Walkman E380, genç müzikseverler ve öğrencileri efsanevi Walkman sesi ile tanıştırıyor. Tatminkar, hiçbir bozulmanın olmadığı alt ses yelpazesi için Clear Bass ve sol/sağ kanalları net şekilde birbirinden ayrı tutan Clear Stereo ile müzik koleksiyonunuzdan en iyi performansı almayı sağlıyor.

Sesi tam istediğiniz gibi ayarlayın

Dynamic Normaliser, karışık modda müzik dinlerken şarkılar arasında ses düzeyinde meydana gelen beklenmeyen, ani yükselmeleri de azaltıyor. Sony Walkman E380’de sesi tam istediğiniz hale getirmek üzere ince ayarlar vermeniz için ön ayarlar ile özel ayarlar yapmanıza imkan veren beş bantlı bir ekolayzır da bulunuyor.Etiketler: , , , , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: