Samsung’tan Yepyeni Kablosuz Hoparlör: Shape M7

   
Samsung’tan Yepyeni Kablosuz Hoparlör: Shape M7


Samsung’un yepyeni kablosuz hoparlör sistemi Shape M7 bildiğimiz ürünlerden farklı özelliklerle karşımıza çıkıyor. Tam adıyla Samsung Shape M7 Wireless Audio Multiroom, Samsung Hub ile birlikte çalışırken birden fazla odada farklı müzik deneyimi yaşamanızı sağlayabilmekte.

Bluetooth ve NFC destekli hoparlör sistemi akıllı telefon üzerinden de kolayca yönetilebiliyor. Her biri çift bant Wi-Fi’a sahip olan Shape M7’ler böylece sıfıra yakın seviyede kesinti yaşanmasını sağlıyor. Ek olarak Multi-Channel Mesh Network teknolojisi ağ trafiği problemlerinden sizi kurtaracak. PC, dizüstü, akıllı telefondaki ister yerel müzik koleksiyonunuz ister farklı uygulamalar üzerinden bu ürün ile rahatlıkla ve keyifle müzik zevki yaşamanız mümkün.

samsung_shapem7500

Shape M7’nin dikey, yatay veya farklı açılar ile konumlandırılma şansı bulunuyor. Ürünlerde beş adet sürücü olduğunun da altını çizelim. İki orta seviye, iki tweeter ve bir woofer her M7’nin ses gücünü sağlayan bileşenler olarak dikkat çekiyor. 13 Ekim’de piyasaya çıkacak Samsung Shape M7’nin fiyatıysa 400 dolar olarak belirlenmiş.Etiketler: , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: