Steam’in Yaz İndirimleri Başladı

   
Steam’in Yaz İndirimleri Başladı


Steam_logo

Tüm randevularınızı iptal edebilirsiniz. Çünkü indirimdeki yüzlerce oyunla birlikte uykusuz geceler sizleri bekliyor.

Yılbaşlarında, cadılar bayramında, yaz ve kış sezonlarında, kısaca yılın birçok döneminde indirimlerle birlikte karşımıza çıkan Steam’in Yaz indirimleri bugün itibariyle başladı. Onlarca oyunda büyük indirimlerin bizleri beklediği ve 11 gün boyunca sürecek olan bu indirim dönemi yine epey renkli geçecek gibi görünüyor.

steam_yaz_indirimi

Açılış gününe özel olarak indirime giren oyun ise Bioshock: Infinite. %50 indirime giderek 29$’a düşen Bioshock Infinite, 24 saat boyunca bu fiyat üzerinden satılacak. Ayrıca gün içerisinde birkaç saatlik fırsatlar da bizleri bekliyor olacak. Dolayısıyla gözünüzü Steam’den ayırmasanız iyi olur. Bir diğer indirim ise her zamanki gibi oyuncuların seçtiği bir oyunda gerçekleşiyor. Bizlere sunulan 3 oyundan en fazla oyu alan yapım birkaç saatliğine büyük bir indirime giriyor. Yani sadece satın almakla yetinmiyor, istediğiniz oyunun fiyatının düşmesine de katkı da bulunabiliyorsunuz.

Eğer bu sıcak yaz aylarında sıkılıyor ve yapacak bir şey bulamıyorsanız indirime giren başarılı yapımları satın alarak eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Bunun için ise gün içinde Steam’i takip etmeniz yeterli.Etiketler: , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: