Nvidia GeForce GTX 760 GPU Kartını Duyurdu

   
Nvidia GeForce GTX 760 GPU Kartını Duyurdu


Nvidia_GeForce_GTX_760_GPU

PC’de üst düzey oyun performansı sunan Nvidia GeForce GTX 760 GPU resmi olarak açıklandı. Peki bu kart ne kadar fiyatla ve hangi özelliklerle kullanıcıların beğenisine sunuluyor?

Nvidia yaptığı açıklamada yalnızca 349 USD+KDV fiyatla yüksek PC oyun performansı, akıcı çerçeve hızları ve GeForce GTX özellikleri sunan GeForce GTX 760 GPU ürününü duyurdu. Nvidia Kepler mimarisini temel alan ve 2.3 gigaflop işlem gücüne sahip GPU ile güçlendirilen GeForce GTX 760, bu senenin sonuna kadar piyasaya çıkması beklenen gelecek nesil oyun konsollarından büyük ölçüde daha güçlüdür.

GeForce GTX 760, oyuncuların daha iyi özelleştirme ve hız aşırtma seçenekleri konusundaki taleplerini karşılamak üzere gelişmiş performans için GPU’nun saat hızını otomatik olarak artırırken sıcaklık hedefi ve fan kontrollerinin yanı sıra, aşırı gerilim payı ve gelişmiş suyla soğutma çözümleri için optimizasyonlar sunan Nvidia GPU Boost 2.0 teknolojisini içerir. GeForce GTX 760 aynı zamanda Nvidia PhysX fizik motoru ve Nvidia TXAA kenar yumuşatma dahil olmak üzere en son Nvidia teknolojilerini desteklemektedir. GeForce GTX 760, bu özelliklerin yanı sıra daha önceki GeForce GPU’lara göre müthiş bir performans yükseltme sağlar. GeForce GTX 275 GPU’dan üç kat ve GeForce GTX 560 GPU’dan iki kat daha fazla hız sunar.Etiketler: , , , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: