Xiaomi Mi4 Görüntülendi!

   
Xiaomi Mi4 Görüntülendi!


Xiaomi-Mi4

Son yılların çok dikkat dikkat çeken firmalarından olan Xiaomi’ nin yeni telefonunu tanıtmasına az bir süre kala yeni sızıntılar geldi. Xiaomi Mi4 ait olduğu iddia edilen görselleri inceliyoruz.

Son yılların akıllı telefon piyasasında oldukça yükselen Çin, artık başka firmalara telefon üretmekten vazgeçip kendi telefonlarını üretmeye başladı. En iyi 10 akıllı telefon üreticisinden beşinin Çinli firma olduğu görülürken, bu işi oldukça iyi yaptıkları da aşikar. Diğer Çinli firmalar gibi iyi donanımı, uygun fiyata ve yüksek kaliteyle vermeyi kendine ilke edinmiş bir firma olan Xiaomi’de, geçtiğimiz aylarda 10 yeni pazara daha açılacağını duyurmuştu. Bunlardan biri de Türkiye idi.

Xiaomi_Mi4_tanıtım_tarihi

Firmanın yeni akıllı telefonları da ayrı bir merak konusu. Xiaomi‘nin kurucu ve CEO’su olan Lei Jun tarafından paylaşılan görsel ile 22 Temmuz 2014 tarihinde gerçekleşecek olan etkinlikte tanıtılacağı açıklanan Xiaomi Mi4‘ten yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Xiaomi’nin yeni ürünü için tanıtım tarihini söylemesinden sonra artık gözler tasarımın nasıl olacağına doğru kaymıştı. Donanım konusunda bazı tahminler olsa da maalesef bu konuda da net birşey diyemiyoruz. Son gelen sızıntıda ise Xiaomi Mi4 olduğu iddia edilen telefonun görselleri mevcut.

Xiaomi-Mi4

Görseller gerçekten Mi4′e ait mi bilinmez ama gayet güzel gözüktüğünü belirtmek istiyorum. Metal kasanın kullanıldığı telefon oldukça kaliteli gözüküyor. Büyük bir kamera lensinin yan taraflarına hoparlör boşlukları ve kamera tek LED flaşının konumlandırılmış olduğunu görüyoruz. Telefonun ön tarafına baktığımız da ise ilk göze çarpan değişen navigasyon tuşları. Android L’den esinlenilerek yapılan yeni navigasyon tuşlarının oldukça güzel gözüküyor.

Telefonun tanıtılmasına çok az bir süre kala yapılan bu sızıntının doğru olma ihtimali çok yüksek. 22 Temmuz’da tanıtılacak olan Xiaomi Mi4 bu görsellerde ki gibi mi olacak hep birlikte öğreneceğiz.

İlginizi ÇekebilirEtiketler: , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: