iOS 7 İçin Konsept Video Yayınlandı

   
iOS 7 İçin Konsept Video Yayınlandı


ios_7

Geçtiğimiz günlerde iPad mini ve iPad 4’ün fiyatında indirime gideceğini açıklayan firma muhtemelen yeni Tablet PC’lerini Dünya Geliştiriciler Kongresinde tanıtacak ve ardından kullanıcıların beğenisine sunulacak. Apple’dan beklenen başka bir ürün ise yeni iPhone. Yeni iPhone’nun adının iPhone 5S’mi yoksa iPhone 6’mı olacağı bilinmiyor. Bilinen bir gerçek var ki yeni iPhone yeni işletim sistemiyle birlikte gelecek. Yeni işletim sisteminin adı ise iOS 7 ve bu yeni işletim sisteminin devrim niteliğinde özellikleri Apple cihazlarına getirmesi bekleniyor.

Hal böyle olunca yeni cihazlar ile ilgili beklentinin yanı sıra yeni işletim sistemi ile ilgili beklenti de büyük. Bu konuda birçok kişinin öne attığı iddialar var. Tabii ki bunların hepsi şimdilik bir söylenti. Apple yeni ürünler ve işletim sistemi hakkında şimdiye kadar bir açıklama yapmış değil. Bugünlerde ortaya çıkan bir video ise iOS 7 hakkında sizlere bir nebze de olsa bilgi verebilir. ChanluChannel’dan Christian Lue ve ConceptsiPhone’dan Ran Avni tarafından yapılan iOS 7 konsept video bir hayli ilgi çekici özelliğe dikkat çekiyor.

Video içerisinde hızlı cevaplamadan tutunda yeni Siri’ye kadar her şey baştan aşağı yeniden dizayn edilmiş gibi. Tabii ki bunlar da videoyu yapan kişilerin hayal gücü. Bakalım Apple nasıl bir iOS 7 sunacak? Hep beraber bekleyip göreceğiz.Etiketler: , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: