HTC One Mini’nin Yeni Fotoğrafı Sızdırıldı

   
HTC One Mini’nin Yeni Fotoğrafı Sızdırıldı


htc_one_logo

HTC’nin merakla beklenen telefonu HTC One Mini’den yeni bir sızıntı daha geldi. Daha önce teknik özellikleri ortaya çıkan telefonun şimdi de arka bölümü gözler önüne serildi.

Henüz resmi olarak duyurulmamasına rağmen teknik özellikleri ve birçok fotoğrafı sızdırılan HTC One Mini’ nin yeni bir görseli daha ortaya çıktı. Telefonun arka yüzünün gözüktüğü bu fotoğraf, bizlere telefonun kamerasını görme şansı sunuyor. Selefi HTC One ile tamamen benzer tasarıma sahip olan, ancak özellikleri itibariyle orta segmentte yerini alacak olan One Mini, son zamanlarda moda olan Mini telefonlar arasında rekabeti de kızıştıracak gibi görünüyor.

HTC One gibi 4MP UltraPixel kameraya sahip olacağı belirtilen yeni telefon, 1.6MP’lik ön kamerasıyla da iyi bir görüntü kalitesiyle video çekimine ve videochat’e imkan veriyor. 4.3 inç ekranı bulunacak olan One Mini 720×1280 çözünürlükle birlikte geliyor. 1.4GHz Snapdragon 400 işlemci ve Adreno 320 grafik işlemcisinin yanında 1GB RAM sunması beklenen cihazın bu haliyle Samsung’un mini modellerine sıkı bir rakip olacağını söyleyebiliriz. Ancak bu özelliklerin ve sızıntıların halen daha resmileşmediğini de belirtmek gerek. Duyurunun yakın zamanda gerçekleşeceği ve telefonun 2013 yılının son çeyreğinde piyasada olacağı düşünülüyor.

htc_one_mini_screen

 Etiketler: , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: