Logitech Z600 Bluetooth Hoparlörlerini Duyurdu

   
Logitech Z600 Bluetooth Hoparlörlerini Duyurdu


Logitech_Z600

Logitech, yeni kablosuz stereo hoparlörü Logitech Bluetooth Z600′ü duyurdu. Bluetooth bağlantı desteği ile aynı anda üç cihaza kablosuz olarak bağlanan hoparlör, silindirik tasarımıyla dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor.  PC/Mac, akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu şekilde çalışan hoparlör, üç adet sürücüyü bünyesinde barındırıyor. Hoparlörün üst kısmında yer alan dokunmatik kontrol yüzeyi sesi açıp kapatmaya olanak tanıyor.

Logitech_Z600_1

Açma-kapama, Bluetooth eşleştirme ve 3,5 mm kulaklık girişi gibi kontrolleri arkasında bulunan hoparlörler ile güç adaptörü arasındaki özel olarak tasarlanmış yassı kablolar görüntü kirliliğini engelliyor. Hoparlörün içinde bulunan USB Bluetooth alıcı sayesinde Bluetooth desteği olmayan bilgisayarlar da hoparlöre kolayca bağlanabiliyor.

Cihazın sahip olduğu 3,5 mm kulaklık girişi ise ses çıkışı olan herhangi bir cihaza bağlanabilmenize imkan tanıyor. Önümüzdeki ay Avrupa ve Amerika’da piyasaya sürülecek olan Z600′ün satış fiyatı ise 149 dolar/149 euro.Etiketler: , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: