WeChat, BlackBerry 10 OS’a Hazır!

   
WeChat, BlackBerry 10 OS’a Hazır!


WeChat, yeni BlackBerry 10 OS platformuna özel WeChat uygulamasını kullanıcılarına sundu.

Tasarımı ve mühendisliği baştan aşağı değiştirilen BlackBerry 10 OS platformu için tasarlanan “WeChat for BlackBerry 10”, BlackBerry Hub’a entegre olarak kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Ücretsiz olarak indirilebilen uygulama kullanıcıların birbirine metin mesajı atmasına, “Bas Konuş” özelliği ile sesli mesaj göndermesine ve fotoğraf paylaşmasına imkân veriyor.

wechat_logo

WeChat for BlackBerry 10’da hareketli ifadeler ve yeni arkadaşlar bulmak ve onlar ile tanışmak için lokasyon bazlı bir hizmet de bulunuyor.

WeChat on BlackBerry 10’un hayata geçirilmesi ile ticari kullanıcı ve tüketicilere erişimini daha da artıran WeChat, iletişim kurmanın yeni ve yenilikçi yollarını sunma konusundaki kararlılığını da bir defa daha kanıtlamış oluyor.

Dünya çapında 100 milyonu aşkın kayıtlı kullanıcı hesabı ile WeChat, birçok pazarda en çok indirilen mobil sosyal uygulama olma özelliğini taşıyor. WeChat, kullanıcıların güvenlik düzeylerini ihtiyaçları doğrultusunda düzenlemesine imkân veren kapsamlı gizlilik ayarı fonksiyonlarına da sahip.Etiketler: , , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: