World of Tanks Yeni Paketle Geliyor

   
World of Tanks Yeni Paketle Geliyor


World of Tanks

Wargaming, Microsoft ile birlikte, World of Tanks: Xbox 360 Edition Savaşa Hazır Başlangıç Paketi’nin 12 Ağustos 2014 tarihinde tüm dünyada anlaşmalı yerlerde satılmaya başlanacağını duyurdu.

49 liralık indirimli fiyatıyla çıkacak olan World of Tanks paketi, oyunu ücretsiz olarak oynayabilen Xbox Live Gold üyelerine, deneyimlerini artırmalarına olanak verecek olan bol miktarda özel eşya sunuyor. Diğer tüm Xbox Live hesap sahipleri de bedava yedi günlük deneme süresiyle bu deneyimi yaşayabilecek.

Bunun yanı sıra oyuncular ilk kez ağır zırhı ve hızlı ateş etme özelliğiyle ün kazanmış Panzer 38H Tier II Alman hafif tankını sürebilecek. Oyun severler yeni World of Tanks savaş paketinde yeni tankın yanı sıra 200 bin gümüş, 1500 altın, 30 günlük Xbox Live Gold hesap kodu ve gümüşlerinizi ve deneyim puanlarınızı yüzde 50 oranda artıracak olan 3 günlük premium hesabın sahibi olacaklar.

Yeni World of Tanks savaş paketi Kuzey ve Güney Amerika’da 12 Ağustos, Asya ve Pasifik’te 14 Ağustos, Avrupa’da ise 29 Ağustos tarihinde satışa sunulacak.

İlginizi ÇekebilirEtiketler: , , , , , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: