WeChat App Store’da Lider!

   
WeChat App Store’da Lider!


wechat

WeChat, Türkiye App Store’da Temmuz ayının “En Çok İndirilen Mobil Sosyal Uygulaması” oldu.

WeChat, her geçen gün Türkiye’nin en popüler ve en çok indirilen mobil sosyal uygulaması haline geliyor. WeChat’ in günlük indirilme oranı yüzde 200 büyürken, günlük aktif kullanıcı sayısının büyüme oranı ise yüzde 400’e ulaşmış durumda.

Çevrimiçi görüşme yapan ya da fotoğraf gönderen bir akıllı telefon kullanıcısının yanından geçerken, bunun bir WeChat görüşmesi olduğunu görmeniz çok muhtemel. WeChat’in yarattığı yenilikçi ekosistem kendisini rakiplerinden ayırıyor ve uygulamayı daha çok kişi tarafından tercih edilir hale getiriyor.

Konuyla ilgili değerlendirme yapan, WeChat mobil uygulamasının arkasındaki şirket Tencent Uluslararası Ticari Teşebbüsler Başkan Yardımcı Poshu Yeung, şunları ifade etti: “WeChat, sadece arkadaşların birbirleriyle iletişim kurmasına yardımcı olan bir mesajlaşma uygulaması değil; aynı zamanda reklam yıldızımız Messi’nin resmi hesabında olduğu gibi kişiselleştirilmiş iki-yönlü kanal aracılığıyla markaların ve ünlülerin hayranları ile doğrudan etkileşime geçmesini sağlayan eşsiz bir platform. WeChat, her şeyi bir arada sunan bir uygulama olarak, kullanıcıların sosyalleşebileceği ve interaktif özellikleri keyifle kullanabileceği, farklı ihtiyaçlara hizmet eden eşsiz bir ekosistem yaratmayı hedefliyor.”Etiketler: , , , , , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: