Warcraft Filminin Çıkış Tarihi Ertelendi

   
Warcraft Filminin Çıkış Tarihi Ertelendi


Warcraft_Movie

Daha önce 18 Aralık 2015′ te vizyona gireceği söylenen Warcraft filminin çıkış tarihi ertelendi.

Oyun dünyasının en sevilen oyun serilerinden biri olan Warcraft’ın beyazperde uyarlaması daha önce açıklanandan biraz daha geç gelecek. Çekimleri 2014 başında Kanada’da başlayacak olan Warcraft’ın daha önce 18 Aralık 2015′te ABD’de vizyona gireceği açıklanmıştı. Şimdiyse filmin yapımcı stüdyosu Legendary Pictures yaptığı açıklamayla filmin 11 Mart 2016′da vizyona gireceğini açıkladı.

Warcraft’ın çıkış tarihinin Aralık 2015′ten, 2016 Mart’ına ertelenmesinin temel sebebi olarak ise Star Wars: Episode VII’nın aynı tarihte vizyona girecek olması gösteriliyor. Warcraft’ın yapımcıları 18 Aralık 2015′te vizyona girecek olan Star Wars: Episode VII’la rekabete girmekten haklı olarak kaçınmış olmalılar ki filmi 2016′ya ertelediler.

Warcraft, ilk oyunun ork ve insan kahramanları olan Durotan ve Anduin Lothar’ı karşı karşıya getirecek ve insanlarla orklar arasındaki mücadeleyi anlatacak. Yönetmenliğini Moon ve Source Code filmlerinin yönetmeni Duncan Jones’un üstlendiği filmin başrolleri için Colin Farrell ve Paula Patton’ın isimleri anılıyor.Etiketler: , , , , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: