Steam’de İndirimler Devam Ediyor!

   
Steam’de İndirimler Devam Ediyor!


steam_logo

Steam sonbahar indirimlerinin üzerinden az bir süre geçmemişken Valve, bir başka indirim kampanyası başlattı. Yeni başlayan Steam tatil indirimleri geçen ayki indirimlerden biraz daha kapsamlı. Beklenen indirimler haricinde günlük kampanyalar, sekiz saatlik anlık indirimler, topluluğun seçtiği indirimler ve çok daha da fazlası var.

Önceki indirimlerde görülen kartların aksine bu “Buz Küresi” denen kartlar yalnızca indirimler süresinde kullanılabilecek. İnsanların indirimlerin bitmesini bekleyip bu kartlar üzerinden kar elde etmesini önlemek amacıyla böyle bir uygulama söz konusu. Kartlar beş şekilde kazanılabilir: alışveriş yaparak (her 10 dolarlık alışverişte bir kart), oyun rozetleri oluşturarak 10 Aralık’a kadar oluşturulanlar geçerli oluyor, topluluğa yapılan oylamalarda oy kullanarak Steam seviyeniz en az 5 olduktan sonra verdiğiniz her üç oy için bir kart kazanıyorsunuz, takas yaparak ve topluluk pazarında satın alarak.

Buz Küresi 2013 rozetini oluşturursanız bir profil arka planı, Steam sohbet sisteminde kullanabileceğiniz bir ‘emoticon’ ve birkaç F2P oyunda kullanabileceğiniz bir oyun içi eşya kazanabilirsiniz. Bu oyunlara Dota 2, Team Fortress 2 ve Warframe de dahil. İndirim de olanlar  şu anda BioShock Infinite 9.99$, Dishonored 7.49$, The Typing of the Dead: Overkill 9.99$ ve Metal Gear Rising: Revengeance –bu oyun 9 Ocak’ta çıkacak- 19.99$ satış fiyatı ile sizleri bekliyor.Etiketler: , , , , , , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: