Samsung Galaxy Core Advance Duyuruldu!

   
Samsung Galaxy Core Advance Duyuruldu!


Güney Koreli Samsung’ un üst seviye cihazların yanında orta ve alt seviye cihazlara da önem vermekte. Son olarak Galaxy Core Advance adlı yeni cihazını duyurdu.

Samsung’un yeni orta seviye cihazı olan Galaxy Core Advance daha çok orta yaş kullanıcılara ve orta seviye telefon isteyen kişiler hedeflenmekte. Baktığımızda cihazın 4.7 inç büyüklüğünde 800 x 480 piksel çözünürlüğünde bir erakn bulunmakta. Bunun dışında ön kısmındaki menu tuşlarının da fiziksel olduğunu söyleyelim. Ayrıca arkadan aydınlatan bir yapıya sahip.

Samsung-Galaxy-Core-Advance-Duyuruldu-1-1

1.2 GHz hızındaki dört çekirdekli işlemciyi tercih eden Galaxy Core Advance’de 1 GB RAM bulunmakta. 8 GB dahili depolama alanı bulunan bu cihazda ayrıca microSD kart destei bulunmakta. 133.3 X 70.5 X 9.7 mm boyutlarına sahip olan bu cihazın 145 gram ağırlığı bulunmakta. Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi ile gelen bu cihazda 5 megapiksel arka kamera bulunmakta. Ayrıca önde de VGA çözünürlüğünde bir kamera bulunmakta. 3G uyumlu olan bu cihazda Bluetooth 4.0 bulunmakta.

Samsung-Galaxy-Core-Advance-Duyuruldu-1-2

2000 mAh batarya bulunan bu cihazda ayrıca S Voize, S Beam gibi bir çok Samsung’un ekstra özellikleri de bu cihazda bulunmakta.2014 yılının başlarında mavi ve beyaz renk seçeneği ile piyasaya sunulacağını da söyleyelim.Etiketler: , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: