Panasonic Lumix DMC-FZ70 Kamera Duyuruldu

   
Panasonic Lumix DMC-FZ70 Kamera Duyuruldu


Panasonic_Lumix_DMC_FZ70

Panasonic’in yeni Lumix DMC-FZ70 modeli, üstün zoom yeteneğiyle dikkatleri üzerine topluyor. Çok uzaktaki nesneler dahi net bir biçimde görüntülenebiliyor.

Henüz yeni duyurulan Panasonic’in 16Mp çözünürlük sunan DMC -FZ70 kamerası 60x optik zoom özelliğiyle birlikte piyasadaki en fazla optik zoom’a sahip kamera olarak karşımıza çıkıyor. Bu özelliği sayesinde de uzak mesafeden çekim yapan ve ayrıntıları kaçırmak istemeyen fotoğrafçıların hoşuna gidecek gibi görünüyor.

Belirtilenlere göre Panasonic’in yeni kamerası o kadar fazla zoom yapabiliyor ki, sonuna kadar kullanıldığında ayın üstündeki kraterlerin fotoğrafını çekebilmeniz bile mümkün hale geliyor. Hatta stadyumda maç izlerken topun logosuna kadar zoom yapabileceğimiz ve fotoğraflayabileceğimiz belirtiliyor. Lumix DMC -FZ70 bu özelliğinin yanında geniş açılı çekim imkanı da sunuyor. Bu sayede panaromik tarzda manzaraları çekmek ve grup fotoğrafları oluşturmak çok daha kolay hale geliyor. Lumix serisinin bu son modelinin çıkış tarihinin önümüzdeki ay içerisinde olacağı ve 400$ fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacağı dile getiriliyor.Etiketler: , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: