Motorola X’in Teknik Özellikleri

   
Motorola X’in Teknik Özellikleri


Motorola_x_teknik_ozellikler

Motorola’nın 1 Ağustosta tanıtmayı planladığı Motorola X’in teknik özellikleri ve basın görseli sızdırıldı. Evleaks’in sızdırdığı bilgiler arasında telefonun benchmark sonuçları da yer alıyor.

Motorola’nın yeni amiral gemisi olması beklenen Motorola X, geçtiğimiz hafta Google CEO’su Eric Schmidt tarafından kullanılırken görüntülenmişti. Telefonun tanıtımına sayılı günler kala artık fenomen haline genle Evleaks tarafından telefonun teknik özellikleri ve basın görseli sızdırıldı. Androd 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan Motorla X neredeyse stock Android işletim sistemine sahip. Motorola X’in piyasaya çıkarken Android 4.3 işletim sistemini kullanması bekleniyor.

Evleaks’in sızdırdığı teknik özelliklere göre Mototorla X’de, çift çekirdekli 1.7GHz saat hızında çalışan  Qualcomm S4 Pro MSM8960DT işlemci, Adreno 320 grafik işlemcisi, 2GB RAM, 1184×720 piksel çözünürlüğünde 4.7 inç ekran, 10.5 mega piksel arka, 2.1 mega piksel ön kamera, Android 4.2.2 işletim sistemi, 12GB’ı kullanılabilen 16GB dahili depolama alanı ve NFC desteği bulunuyor.

Motorola X’in teknik özelliklerini paylaşan Evleaks telefonun AnTuTu ve 3DMark bencmark sonuçlarını da açıkladı. Skorlar tam olarak paylaşılmasa da Motorola X, AnTuTu’dan 18-19 bin arası sonuç alırken, 3DMark’ın Ice Storm Extreme testinden 7100 puan almayı başardı. Motorola ve Google ortaklığının ilk ürünü olan Motorola X’in 1 Ağustosta New York’ta düzenlenecek etkinlikle birlikte tanıtılacak.

Motorola_x_teknik_ozellikler_1

Motorola_x_teknik_ozellikler_3

 Etiketler: , , , , , , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: