HTC One M9 Sistem Özellikleri Sızdırıldı!

   
HTC One M9 Sistem Özellikleri Sızdırıldı!


HTC One M9 teknik özellikleri, daha One M8 eskime fırsatı bulamadan söylentilerin odak noktası olmayı başardı

2014 yılında üretilen akıllı telefonlar arasında, en yakışıklısının hangisi olduğunu merak edenler HTC’nin amiral gemisinden öteye gitmesin. One M8, daha piyasaya çıkmadan konuk olduğu ofisimizde, bugüne dek görülmemiş estetiklikteki karizmatik tasarımıyla ve ele kolayca oturan alüminyum gövdesiyle, amiral gemisi kavramını baştan yaratmıştı.

HTC-ONE-M9

Teknik yönden, Galaxy Note 4, Nexus 6 ve Motorola Droid Turbo gibi akıllı telefonların gölgesinde kalan One M8, hala piyasanın en güçlü akıllı telefonları arasında. Tayvanlıların gurur kaynağı olan bu cihaz, daha bir yaşını bile dolduramasa da, sahne ışıklarını HTC One M9′a bırakmaya hazırlanıyor.

HTC One M9 sistem özellikleri hakkındaki dedikodular birbiri ardına sıralanmaya başladı. 2K (2560 x 1440) çözünürlüklü 5,2 inç ekran, 3GB RAM, 64GB dahili hafıza ve 128 GB’a kadar microSDXC desteği gibi özelliklerin yanı sıra, Qualcomm Snapdragon 805 yonga seti de sıkça telaffuz ediliyor.

Android 5.0 Lollipop işletim sistemiyle gelmesi beklenen akıllı telefonun tasarımcılarından tek dileğimiz, batarya ömrünü daha da uzatmaları olacaktır.

HTC One M9 sistem özelliklerine ilişkin ilk resmi detayların 2-5 Mart tarihleri arasında düzenlenecek Mobile World Congress (MWC) etkinliği bünyesinde dünyaya duyurulmasını bekliyoruz.Etiketler: , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: