Acer Yeni Ultrabook’u Aspire S3

   
Acer Yeni Ultrabook’u Aspire S3


acer_s3_2

Acer Computex 2013 fuarına oldukça hızlı bir giriş yapmak istiyor. Bu konuda günlerdir sıkı şekilde çalışan firma yeni ürünlerini de yavaş yavaş tanıtmaya başladı.

Acer’ın yeni ürünlerinden ilki bir Ultrabook dizüstü bilgisayar. Bildiğiniz gibi son dönemde Ultrabook pazarı oldukça büyük bir rekabet içerisinde. Acer’da yeni ürünleriyle bu rekabette kendine yer edinmek istiyor. Acer’ın yeni Ultrabook’unun adı ise Aspire S3. İlk bakışta Aspire S7 serisine olan tasarım benzerliğiyle dikkat çeken ürün Acer’ın yeni teknolojileriyle donatılmış. Bunlardan bir tanesi sistemi daha verimli soğutmaya yarayan TwinAir teknolojisi. Arkadan aydınlatmalı klavyeye sahip olan Aspire S3 17.8 mm kalınlığında ve 1.65 kg ağırlığa sahip.

acer_s3_1

NVIDIA GeForce GT 735M grafik kartıyla grafik konusunda da rakiplerine göre yüksek bir performans sunmayı hedefleyen Acer, Fast Resume özelliğiyle 1 saniye içerisinde uykudan uyanıp çalışmaya devam edebiliyor. Ürünün fiyatı konusunda henüz bir açıklama yok fakat yaz aylarında kullanıcıların beğenisine sunulacağı tahmin ediliyor.Etiketler: , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: