iOS 7 Beta 3 Yakında Çıkıyor

   
iOS 7 Beta 3 Yakında Çıkıyor


ios_7

Apple’ın yeni nesil mobil işletim sistemi iOS 7 beta 3 sürümüne hazırlanıyor. Raporlanana göre beta 3, 8 Temmuz’da kayıtlı geliştiriciler için geliyor.

BGR (Boy Genius Report) sitesinin güvenilir kaynaklardan aldığı bilgiye göre Apple, kayıtlı geliştiriciler için iOS 7′nin üçüncü beta sürümünü 8 Temmuz’da yayınlamayı planlıyor. Bu tarihe bakarsak beta 3, beta 2′den iki hafta sonra çıkmış olacak. WWDC’de açıklanan iOS 7′nin ilk betasından iki hafta sonra 24 Haziran’da da beta 2 yayınlanmıştı.

Geçtiğimiz sene Apple, iOS 6 beta 1 ve 2 arasında da 2 haftalık ara süre geçirmişti. Beta 3 ve 4′te ise bu süre üç haftalık aralığa taşınmıştı. Eğer iOS 7′nin beta 3 sürümü tarihi kesin ise Apple iOS 7 üstünde yeni değişiklikler yapmak için hareket ediyor olabilir. Yeni işletim sistemi 2007′deki ilk iPhone ve iOS lansmanından beri iOS için en önemli görsel değişikliği içeriyor. Halen bazı kısımların görsel olarak değişeceği ve yeni özelliklerin geleceği söyleniyor. Her beta sürümünde biraz daha iyileşen iOS 7′nin asıl performansını ise final sürümüyle birlikte göreceğizEtiketler: , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: