GooPhone, HTC M8′i Klonladı

   
GooPhone, HTC M8′i Klonladı


GooPhone_m8

GooPhone firması Galaxy S5′in tanıtımından hemen sonra cihazı klonlamıştı. Son olarak HTC’nin yeni amiral gemisini daha tanıtılmadan klonladı.

Çinli Goophone firması Samsung’un Galaxy S5 tanıtımını gerçekleştirmesinden hemen sonra GooPhone S5 adına sahip modeli ile Galaxy S5′i klonlamıştı. Tasarım ve dış görünüm olarak Galaxy S5 ile aynı olan GooPhone S5′in özellikleri Galaxy S5 ile aynı değildi. Ayrıca iPhone 5S’i GooPhone i5S olarak klonlayan bu firma birçok şekilde benzer telefonlara aynı işlemi yapmıştı. Son olarak firma HTC’nin 25 Mart’ta Londra’da düzenleyeceği etkinlikte tanıtması beklenen HTC M8 (Yeni HTC One) modelini klonladı. GooPhone M8 adına sahip bu model HTC M8′in ortaya çıkan özelliklerinin çoğunu barındırmıyor. HTC M8′in arkasında çift kamera GooPhone M8‘de yer almamış. Ayrıca cihazın Yeni HTC One ile birçok farklı özellikleri bulunuyor.

GooPhone M8‘de 5 inç Full HD ekran bulunmakta. 1.7 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli MediaTek MT6592 işlemciye ve ARM Mali 450-MP4 GPU’ya sahip olan bu modelde 12.6MP arka kamera ve 5MP ön kamera bulunuyor. 16GB dahili depolama alanı ile microSD kart desteği sunan bu modelde Android 4.2 işletim sistemi bulunmakta. 2.800 mAh değerindeki batarya ile çift SIM kart desteği sunan bu model altın, gümüş ve siyah renkleri ile 230 dolardan satışa sunulmuş.Etiketler: , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: