Galaxy Note 3 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

   
Galaxy Note 3 Çıkış Tarihi Ne Zaman?


Galaxy_Note_3

Samasung’un IFA fuarında tanımını gerçekleştireceği Galaxy Note 3’ün bu yıl daha erken piyasaya sunulabilir. Samsung’un yenilenen phablet modeli Galaxy Note 3 yine iddialı donanımsal ve yazılımsal özellikleriyle ilgi çekecek.

Samsung’un yenilenen phablet modeli Galaxy Note 3’ün beklenildiği gibi Almanya’da düzenlenen IFA 2013 fuarı yerine, 4 Eylülde tanıtılması gündemde. Androigeeks’in iç kaynaklardan aldığı bilgilere göre Samsung, Galaxy Note 3 lansmanını Berlin’de Düzenlenecek olan IFA 2013 fuarının sonrasında düzenleyeceği özel etkinlikle birlikte tanıtmayı planlıyor.

3. nesil Samsung Galaxy Note’da 2 farklı konfigürasyon sunulacak. LTE destekli  4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 800 işlemcili versiyon Amerika ve Avrupa’da satışa sunulacak. Diğer versiyonda ise Samsung Exynos 5420 işlemci görev yapacak. Ayrıca son dedikodulara göre LTE’li modelin 3GB RAM, 3G’li modelin ise 2GB RAM ile piyasaya sürülebilir. 16,32 ve 62GB dahili depolama alanı seçenekleriyle birlikte satışa sunulması beklenen Galaxy Note 3’un 128GB versiyonu da karşımıza çıkabilir.Etiketler: , , , , , , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: