Fresh Paint Windows Phone 8’e Geldi

   
Fresh Paint Windows Phone 8’e Geldi


Fresh_Paint_logo

Microsoft’un Windows 8 ve RT platformlarındaki Fresh Paint uygulamasının Windows Phone 8 sürümü yayınladı. Uygulamanın ayrıntıları ve indirme linki haberimizde.

Microsoft, Windows 8 ile birlikte efsanevi paint uygulamasını geliştirerek Fresh Paint adında bir uygulama yayınlamıştı. Windows 8 ve RT sürümlerinde kullanıcılarına dokunmatik ekranda resim yapma keyfi yaşatan Fresh Paint adlı uygulamanın bugün Windows Phone 8 sürümü yayınlandı.

Gerçeğe yakın yağlı boya ve fırçaların bulunduğu uygulamada ister boş bir sayfada resim yapabilir, isterseniz de SkyDrive‘ınızda bulunan fotoğrafların üzerinde boyamalar yapabilirsiniz. Lensler özelliği sayesinde ise fotoğraflarınıza birçok efekt ekleyebilirsiniz.

Fresh Paint ücretsiz olarak sunulmasına rağmen sadece 1 GB Ram‘i olan Windows Phone 8 cihazlarında çalıştığını belirtelim. Nokia‘nın akıllı cep telefon piyasasında bulunan orta düzeydeki telefonlarının 512 MB Ram‘e sahip olduğu göz önünde bulundurulursa Microsoft‘un uygulama için 1 GB Ram istemesi orta düzeyli WP sahiplerini üzecek gibi görünüyor.

Fresh Paint uygulamasını Windows Phone 8 için ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.Etiketler: , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: