Bad Piggies Ücretsiz Oldu

   
Bad Piggies Ücretsiz Oldu


Bad_Piggies

Rovio‘nun yeşil sevimli domuzları bu hafta iOS platformunda ücretsiz olarak sunulacak. Oyunun ayrıntılarını indirme linki haberimizde bulabilirsiniz.

Bad Piggies, App Store‘da haftanın ücretsiz oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Rovio’nun Angry Birds oyunundaki sevimli yeşil domuzlara özel olarak geliştirdiği Bad Piggies, bulmaca türündeki oyunları sevenlerin kaçırmaması gereken bir başyapıt.

Domuzları bitiş noktasına ulaştırmak için çeşitli araç gereçleri bir araya getirerek araba tasarladığınız oyunda karşınıza birçok engel çıkıyor. Bu engelleri en kısa sürede aşarak ve bölümde bulunan bonusları toplayarak üç yıldız almaya çalışacaksınız.

Rovio, diğer oyunlarına vermiş olduğu desteği Bad Piggies’a da vererek güncellemeler ile oyuna sürekli yeni bölümler eklemeye devam ediyor. Bad Piggies’in 2012 yılında IGN tarafından yılın en iyi mobil oyunu seçildiğini de belirtelim.

Bad Piggies‘i iPhone için buradan ve iPad için HD sürümünü buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Etiketler: , , , , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: