ASUS Padfone Mini Sızdırıldı

   
ASUS Padfone Mini Sızdırıldı


ASUS-Padfone-Mini

ASUS Padfone serisinin yeni üyesi Padfone Mini’nin basın görselleri sızdırıldı. Hem telefon hem de tablet olarak kullanılabilen Padfone Mini’nin 11 Aralıkta tanıtılması bekleniyor.

Tayvanlı teknoloji devi ASUS’un 4.3 inç boyutundaki yeni Padfone modelinin basın görselleri Evleaks tarafından sızdırıldı. Hem tablet hem de telefon olarak kullanılabilen Padfone modelinin 4.3 inç ekran boyutuna sahip olan yeni üyesi Padfone Mini  7 inç ekran boyutundaki tablet dock ile birlikte geliyor. Padfone Mini, 7 inç boyutundaki Nexus 7 benzeri istasyonun içerisine yerleştirilerek tablet olarak kullanılabiliyor.

ASUS Padfone Mini’nin  teknik özelliklerine gelirsek telefonda, 4.3 inç boyutunda ve 960×540 piksel çözünürlüğünde ekran bulunurken, 7 inçlik tablet ise 1280×800 piksel çözünürlüğünde ekran görev yapıyor. İddialara göre ASUS Padfone Mini’de Qualcomm Snapdragon 400 çip seti, 1GB Ram ve Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemi bulunacak. Şuan için tabletin fiyatı ve satışa çıkış tarihi hakkında net bir bilgi bulunmuyor. 11 Aralıktaki resmi tanıtımın ardından ASUS Padfone Mini hakkında Daha fazla bilgi sahibi olacağız.Etiketler: , , , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: