Yeni Penaltı Oyunu “Soccer – The Final Duel Online”

   
Yeni Penaltı Oyunu “Soccer – The Final Duel Online”


Soccer_The_Final_Duel_Online

Geçtiğimiz günlerde tanıttığımız ve oldukça beğenilen Perfect Kick’e rakip geldi! Diamond Games’in geliştirdiği Soccer – The Final Duel Online, bir çevrimiçi penaltı oyunu.

Android’de çevrimiçi oynanabilen oyunların sayısı gittikçe artıyor. Hele bunlar penatlı oyunu olursa, kullanıcıların oldukça dikkatini çekiyor. Soccer – The Final Duel Online, karakterinizi özelleştirebildiğiniz bir penaltı oyunu. En büyük özelliği ise Türkçe olması.

Spor oyunları kategorisindeki Soccer – The Final Duel Online, 37 Megabyte’lık yer kaplıyor. Android 2.0.1 ve üzerinde çalışan yapımın Google Play Store ortalaması 4.9.

Soccer – The Final Duel Online’a karakter seçerek başlıyoruz. İster erkek ister kız cinsiyetini seçtikten sonra forma numarası belirliyoruz. Cinsiyet sonradan değişmiyor, tercihinizi iyi yapmalısınız. Bu işlemlerin ardından hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Bilgilerinizi saklamak için Facebook ile giriş yapabilir ya da ziyaretçi olarak oynayabilirsiniz. Soccer – The Final Duel Online için bir de tanıtım videosu mevcut. Aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz.

Soccer – The Final Duel Online videoEtiketler: , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: