Yeni Assassin’s Creed’in Görüntüleri Ortaya Çıktı

   
Yeni Assassin’s Creed’in Görüntüleri Ortaya Çıktı


Assassin's Creed Victory logo

2015 yılında piyasaya çıkması beklenen yeni Assassin’s Creed, Londra‘da geçecek!

Kotaku‘nun haberine göre 2015’in sonlarına doğru Assassin’s Creed serinin yeni oyunu İngiltere’ye adım atıyor. Assassin’s Creed: Victory adıyla çıkması planlanan yapım PC ve yeni nesil konsollar olan PlayStation 4 ve Xbox One gelecek.

assassins Creed victory screenshot 3

Ayrıca oyun hakkında gelen bilgilere göre Londra’nın o dönemdeki ünlü seri katili Karındeşen Jack‘in (Jack the Ripper) oyunda yer alacağı belirtiliyor.

assassins Creed victory screenshot 2

Sızan görüntüler hakkında Ubisoft Montreal bir açıklama yaptı. Ubisoft Montreal’den yapılan açıklamada “Bitmemiş ve şirket içinde kalması gereken verilerin sızması her daim büyük bir talihsizliktir. Oyunla ilgili yapılacak tahmin ve görüşlere haliyle artık kapımız açık, ancak bu durumdan dolayı hayranlarımız ve geliştirici ekibimiz için üzgünüm.

Ubisoft Quebec ekibi Victory üzerinde senelerdir çalışıyor ve bu proje hakkında ileri bir tarihte çok daha fazla bilgiyi paylaşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Ancak şu an için bir numaralı önceliğimiz Assassin’s Creed Unity’nin sıkıntılarını çözmek ve gidermektir. ifadeleri kullanıldı.

assassins Creed victory screenshot 1

assassins Creed victory screenshot

 

Kaynak: oyuncuportal.com

İlginizi ÇekebilirEtiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: