The Sims 3′e Yeni Eklenti Paketleri Geliyor!

   
The Sims 3′e Yeni Eklenti Paketleri Geliyor!


The_Sims_3_Into_the_Future

The Sims tutkunlarına sevindirici bir haberimiz var. Oyunun geliştiricisi The Sims Studio, The Sims 3’e iki yeni genişleme paketi (The Sims 3: Into the Future ve The Sims 3: Movie Stuff) çıkacağının müjdesini verdi.

The Sims 3: Into the Future adı verilen genişleme paketi günümüzle gelecek arasında yolculuk yapabilmenize imkan tanıyor. Sim’lerinizi  yüzlerce yıl sonrasına ışınlayabileceğiniz The Sims 3: Into the Future’da Sim’leriniz torunlarıyla tanışabilecek, uçan kaykaylar ve jetpack’ler gibi geleceğin teknolojik cihazlarını kullanabilecek.

The Sims Studio tarafından duyurulan bir diğer genişleme paketi ise The Sims 3: Movie Stuff. Film temalarından esinlenerek hazırlanmış dekorasyon eşyalar, kıyafetler ve mobilyalarla gelecek olan genişleme paketinde Sim’lerinize süper kahramanların kıyafetlerini giydirebileceğiniz gibi süper kahramanların arabalarını da kullanabileceksiniz.

Windows ve Mac platformları için geliştirilen, Western, çizgi roman uyarlaması veya korku gibi  film türlerinden esinlenen yeni hikayeler anlatabileceğiniz genişleme paketinin bu yıl içinde (net tarihi henüz açıklanmadı) piyasada sürülmesi bekleniyor.

 Etiketler: , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: