Skype’a Video Mesajlaşma Özelliği Geliyor

   
Skype’a Video Mesajlaşma Özelliği Geliyor


skype_logo

Microsoft, Skype Video Mesajlaşma özelliğini kullanıma sundu. “Her anı yakala ve paylaş” sloganı ile tanıtılan yeni özellik, platformlar arası çevrimiçi ve çevrimdışı video paylaşımına olanak sağlıyor. Kullanıcılar, Skype video mesajlaşma özelliği ile 3 dakikaya kadar kaydettikleri görüntüleri birbirleriyle paylaşabilecek.

Windows, Windows 8, Mac OS, iOS, Android ve Blackberry platformlarında kullanılabilen yeni özellik ironik bir şekilde Windows Phone platformunda tam olarak kullanılamıyor. Windows Phone kullanıcıları hali hazırda video mesaj alabiliyor ve bunları görüntüleyebiliyor ancak video mesaj gönderimi şu an için yapılamıyor.

Konu ile ilgili Microsoft’tan yapılan açıklamada, Windows Phone kullanıcılarının video mesajlar alabildiği ve izleyebildiği vurgulanırken, Skype video mesajlaşma özelliğinin ileriki bir tarihte tüm işlevleri ile Windows Phone platformuna ekleneceği belirtildi.

Microsoft yeni özelliğe odaklanan beta sürümlerini 2013 Şubat ayında iOS, Android ve Blackberry platformları için kullanıma sunmuştu.Etiketler: , , , , , , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: