Rengarek Kulaklık Serisi Hitz

   
Rengarek Kulaklık Serisi Hitz


Hitz_kulaklik

Hitz serisi rengarenk ve rahat tasarımları, ses performansıyla kulaklık arayan kullanıcılar için alabileceği seçeneklerin başında geliyor.

Creative bu yazdan itibaren yeni nesil kulaklıklarını kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Tamamen yenilenen ve dinamik bir dizayna sahip bu kulaklıklar, bir çok farklı renk seçeneği ve bütün modellerde standart olan dahili mikrofonlarıyla dikkat çekiyor.

Hitz serisinde kulakiçi ve kafa bantlı kulaklık modellerinin her ikisinde de modern dizaynın üçgen şeklinde oluşuyla, şıklığın yanı sıra, markayı temsil etmesi ve vurgulaması amacı taşınıyor. Creative’in bundan sonraki ürünlerindeki tasarımlarında da markayı sembolü olan üçgen konseptini göreceğiz.

Serinin bütün kulaklıkları dahili mikrofonla beraber gelirken, müziğin yanında konuşma yapmanıza da olanak tanıyor. Ayrıca kablo üzerinde, telefon konuşmalarınızı ve müziğinizi kontrol etmenizi sağlayan kontrol tuşları da mevcut. Serinin bütün kulaklıklarında kullanılan karışmayı engelleyici kablo tasarımının yanı sıra, kafabantlı kulaklıklarda dikkat çeken tek taraflı kablo yapısı  sayesinde kablo karmaşası minimuma indirgeniyor.

Hitz serisi harika müzik kalitesi sunabilmek için güçlü neodimyum sürücüler kullanıyor. Bunun yanında altın kaplama jaklar sayesinde de kaliteli bir ses iletimi vaadediyor. Kulak içi kulaklıklar MA200, MA350 ve MA500 olarak, kafa bantlı kulaklıklar ise MA2300, MA2400 ve MA2600 olarak üçer modelle geliyor.Etiketler: , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: