NATGEO Play Türkiye’de Yayına Giriyor

   
NATGEO Play Türkiye’de Yayına Giriyor


natgeo_play

Fox International Channels ve Türksat A.Ş. arasındaki anlaşma sayesinde artık ödüllü ve öne çıkan National Geographic Channel belgesellerini istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyebileceksiniz.

PC ve iPad üzerinden ulaşabileceğiniz uygulamada belgesellerin tam bölümleri NatGeo Play Teledünya Üst Paket üyelerine ücretsiz olarak açık. NatGeo Play tamamıyla FIC Avrupa Dijital Medya ekibi tarafından geliştirildi ve ilk kez Türkiye’de piyasaya sürüldükten sonra uygulamanın diğer Avrupa ülkelerinde de platform işbirlikleriyle yayılması planlanıyor.

FIC Avrupa ve Afrika Dijital Medya Başkan Yardımcısı Sergio Falcón konuyla ilgili şunları dile getirdi: “NatGeo Play’i Türksat A.Ş.  ortaklığında ilk kez Türkiye’de Teledünya dijital Kablo TV Platformu ile lanse etmekten dolayı oldukça mutluyuz. Dijital gelişim tüm alışkanlıklarımızı hızla değiştiriyor ve izleyiciler artık geleneksel televizyona bağımlı kalmak zorunda değil. Artık üyeler çeşitli dijital platformlar üzerinde National Geographic Channel programlarına yüksek kalitede ulaşma imkanı elde edecek. FIC olarak bizim tarafımızdan geliştirilen ve platform ortaklarımızın desteğiyle birlikte piyasaya sürdüğümüz yenilikçi ürün ve servislerle içeriğe olan talebi karşılamak istiyoruz.”

NatGeo Play tüm dünyada platformlara özel bir servis olarak tasarlandı. Türkiye’de NatGeo Play Teledünya Üst Paket üyelerine NGC’nin en çok izlenilen belgesel serileri “Tabu”, “Kıyameti Bekleyenler”, “Mega Fabrikalar” ve “Kabusa Dönen Yolculuklar” gibi birçok belgeselin tam bölümlerini izleme fırsatı sunuyor.Etiketler: , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: