iPhone 6 Paneli Sızdı

   
iPhone 6 Paneli Sızdı


Apple iPhone 6 hakkındaki iddialara bir yenisi daha eklendi. Uzun süredir konuşulan Apple’ın yeni akıllı telefonu bu sefer ön panel başlığı ile öne çıktı. Gizemli iWatch ile birlikte Apple dünyasının merakla beklenen üyesinin paneli Çinli bir mecra olan Webio üzerinde detaylıca görüntülendi. Wiebo üzerinden iPhone 6’ya ait olduğunu iddia ettiği ön panel, iPhone 5s ile yanyana görüntüleniyor. iPhone 6 paneli sızıntısında dikkat çeken ilk detay, daha önce de pek çok kez dile getirildiği üzere, iPhone 6’nın ön panelinin, dolayısı ile ekranının çok daha büyük olması!

iphone 6

Bu yeni sızıntı gerçek olmayabileceği gibi, fotoğraftaki birden fazla detay, yapılan paylaşımın doğru olduğuna dair ciddi kanıtlar içeriyor. Bir fabrikada çekildiği belli olan fotoğrafın sağ alt köşesinde, aynı ön panelin çok sayıdaki örneği bulunuyor. Bu detaylara rağmen Foxconn güvenlik ekibinin böylesi önemli bir içeriğin rahatça kameraya alınmasına izin vermesi de pek akıl kârı değil.

Henüz resmi olarak duyurulmayan Apple iPhone 6 hakkında gelen yeni sızıntıların benzeri, geçtiğimiz dönem “uygun fiyatlı iPhone” olarak lanse edilmiş 5c için de gerçekleşmişti. Bunların büyük bir kısmının doğru olduğu ortaya çıkarken, gerçek olduğu düşünülen çok sayıdaki görsel ve  benzerinin de sahte olduğu öğrenilmişti.

Tüm bu bilgiler ışığında, iPhone 6’nın aslında beklenenden de yakın olduğunu görüyoruz. Bunun ötesinde, iPhone 5s’ten bile önce dedikodusu yapılan detayların da tek tek gerçeğe dönüşmesi bir başka sevindirici etken. Bakalım iPhone 6 paneli hakkında paylaşılan bu önemli görselin ardından neler çıkacak.Etiketler: , , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: