iPhone 5C ve 5S Görüntülendi

   
iPhone 5C ve 5S Görüntülendi


Hepimizin merakla beklediği yeni nesil iPhone’nun çıkışına çok az kalmasıyla haberlerde artmaya başladı. Apple etkinliğine yaklaşık 1 ay kala Vietnamlı bir site iPhone 5C ve 5S’e ait olduğu düşünülen görselleri yayınladı. Bakalım yeni nesil iPhone’lar nasıl olacakmış.

Geçtiğimiz gün tahminlerinin doğru çıkması ile bilinen AllThingsD sitesi, Apple etkinliğinin 10 Eylül’de olacağını öne sürmüştü. Yeni iPhone ve iPad modellerinin tanıtılması beklenen bu etkinliğe kısa bir süre kala Vietnamlı bir site iPhone 5C ve 5S’e ait görseller yayınladı.

Vietnamlı sitenin ortaya attığı iddia iPhone 5S’in çift led flaşlı 12 Megapiksel bir kamera sahip olacağı yönünde. Her “S” serisinde olduğu gibi iPhone 5S’inde kasasında büyük çaplı bir değişiklik görünmüyor.

iPhone 5S’in çıkmasına kesin gözüyle bakılırken iPhone 5C’nin varlığı henüz iddialardan öteye gidemiyor. Bu zaman kadar çıkan söylentiler iPhone 5C’nin ucuz iPhone olacağını doğrular nitelikteydi. Tinhte.vn sitesinin yayınladığı görsellerde plastik kasalı bir iPhone’u doğruluyor.

Dilerseniz sizleri iPhone 5C ve 5S’in görselleri ile baş başa bırakalım.

 Etiketler: , , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: