Diablo III, PS3 ve X360 İçin Çıktı

   
Diablo III, PS3 ve X360 İçin Çıktı


Sanctuary üzerindeki savaşa yeni ruhlar katılıyor. Blizzard Entertainment efsanevi aksiyon-RYO serisinin en yeni oyunu Diablo III’ün PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıktığını duyurdu.

diablo_3

Diablo III’ün PS3 ve Xbox 360 versiyonları gamepad odaklı bir aksiyon için özel olarak elden geçirildi; kahramanınızı ekranın ortasına yerleştiren dinamik kamera perspektifi, yepyeni kullanıcı arayüzü ve yenilikçi kontrol sistemi sayesinde iblisleri konsollarınızda da rahatça defedebileceksiniz.

Oyuncular Yanan Cehennem’in korkunç yaratıklarına karşı tek başlarına veya aynı ekranda yerel işbirliği oyunu ya da PlayStation Network veya Xbox LIVE üzerinden çevrimiçi olarak dört oyuncuya kadar birlikte mücadele edebilecekler. Oyun ayrıca hem yerel ağ, hem çevrimiçi oyunculardan oluşan grupları da destekliyor. Oyuncular Diablo III’ün benzersiz aksiyonuna koltuklarının rahatlığından katıldıklarında Sanctuary bir daha eskisi gibi olmayacak. Diablo III PC ve Mac için 15 Mayıs 2012’de piyasaya çıkmış ve 24 saat içinde tüm zamanların en hızlı satan PC oyunu olmuştu. 31 Aralık 2012 itibariyle Diablo III dünya çapında 12 milyondan fazla satış rakamına ulaştı.Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: