Acer, 5.7inç Ekranlı Liquid S1 Modelini Duyurdu

   
Acer, 5.7inç Ekranlı Liquid S1 Modelini Duyurdu


acer_liquid_s1

Dev ekranlı akıllı telefonlar kervanına Acer da katıldı. İşte uygun bir fiyat etiketiyle satılması muhtemel 5.7inç ekrana sahip Liquid S1 modeli:

Acer, Computex Fuarı kapsamında ziyaretçilerin beğenisine sunacağı ürünlerinden Liquid S1 modelini tanıttı. 5.7inçlik dev bir ekrana sahip olan üründe, 1280×720 piksel ekran çözünürlüğü tercih edilmiş. Bu da doğal olarak piksel yoğunluğunun çok düşük olduğu bir ekran ile karşı karşıya olduğumuzu ifade ediyor (257ppi).

Ekran konusundaki tercihin düşük fiyat ile kullanıcılara yansıyacağını kanıtlayan bir başka unsur ise cihazdaki donanım olmuş. MediaTek’in uygun fiyatlı ve dört çekirdekli mimariye sahip işlemcisinden gücünü alan Acer Liquid S1, 1.5GHz saat hızında çalışıyor. Bu işlemcinin tatminkar bir performans sergilediğini de belirtmeden geçmeyelim.

Cihazın diğer önemli ayrıntıları ise şöyle:

● MediaTek 1.5GHz dört çekirdekli işlemci
● 5.7inç 720p LCD ekran
● 1GB RAM
● 8 megapiksel arka ve 2 megapiksel ön kamera
● DTS Studio Sound
● Tek sim ve çift sim destekli iki ayrı model
● Android 4.2 JellyBean işletim sistemi
● Aluminyum kaplama, siyah ve beyaz renk seçenekleri

2013’ün üçüncü çeyreğinden itibaren satış noktalarına gönderilmeye başlanacak olan ürün, öncelikli olarak Fransa, Belçika, Hollanda, Ukrayna, Rusya, İngiltere ve Almanya’da 349 Euro fiyat etiketi ile satışta olacak.Etiketler: , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: