Apple’ın Tanıtım Toplantısı 9 Eylül’de Yapılacak!

   
Apple’ın Tanıtım Toplantısı 9 Eylül’de Yapılacak!


iphone 6

Merakla beklenen Apple toplantısının tarihi belli oldu. iPhone 6 ve iWatch gibi kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmesi beklenen cihazlar, 9 Eylül tarihinde düzenlenecek toplantıda görücüye çıkacak.

Basın kuruluşlarına gönderilen davetiyelerle birlikte resmiyet kazanan Apple toplantısı, birçok yeniliğe gebe. Akıllı telefon kullanıcıları ve Apple “hayranları” tarafından sabırsızlıkla beklenen iPhone 6’nın da bu toplantıda tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Toplantıyla ilgili birçok bilinmez bulunurken, Apple’ın gönderdiği davetiyelerde yazan “Wish we could say more.” sözü de, kullanıcıları iyice meraklandırdı.

9 Eylül’de düzenlenecek etkinlikte farklı büyüklüklerde iki iPhone 6′yı kullanıcıların beğenisine sunacak Apple, iWatch konusunda ise ser veriyor, sır vermiyor. Akıllı saat pazarının iyice kızıştığı bir dönemde, pazara girip girmeyeceği belirsizliğini koruyan Apple, konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınıyor. Uzmanlara göre, Apple şu an yeni oluşmaya başlayan pazardaki eksiklere ve müşterilerin bir akıllı saatten ne beklediklerini anlayana kadar beklemeyi tercih ettiğini belirtiyorlar.

Bir diğer öngörü ise 9 Eylül’deki toplantıda, iWatch’un, tanıtımı yapılacak olan iPhone 6′ya eşlik edeceği yönünde. Safir ekranlı cihazları ve 64 bit işlemcili cihazlarıyla rakiplerine göz dağı vermek isteyen şirketin, bu tarz bir hamleyle bu amacına ulaşabileceği belirtiliyor. Bunun yanı sıra son dönemde satış rakamları özellikle Uzakdoğu pazarında bir nebze düşüş yaşayan şirket, piyasaya süreceği üç ürünle, insanların algısını tekrardan değiştirmeyi amaçlıyor.

Sanırım bu soru ve daha birçok sorunun cevabı için 9 Eylül tarihini beklememiz gerekecek. Konuyla ilgili bütün gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: