WhatsApp’e Sesli Mesaj Desteği Geldi

   
WhatsApp’e Sesli Mesaj Desteği Geldi


WhatsApp_logo

Akıllı telefonların olmazsa olmazı Whatsapp için yeni bir güncelleme geldi. Aylık aktif kullanıcı sayısı 300 milyonun üzerinde olan metin, video ve fotoğraf gibi içerikleri paylaşma imkanı sağlayan WhatsApp uygulamasına bugün gizli bir güncelleme geldi. Bu güncelleme ile kullanıcılar çok kolay bir şekilde sesli mesaj gönderebilecek.

whatsapp_sesli_konusma

Hali hazırda bulunan sesli not gönder özelliğinden farklı olarak çalışan bu sistem, kullanıcıların daha hızlı bir şekilde sesli mesaj göndermesine ve gönderdikleri sesli mesajın okunup okunmadığını görebilme imkanı sunuyor. Dilerseniz bu sistemin nasıl çalıştığından bahsedelim.

Mesaj gönder kısmına bir şey yazmadığınız zaman aktif olmayan “Gönder” butonunda artık bir mikrofon simgesi bulunuyor. Bu mikrofon simgesine basılı tutarak sesli mesajınızı karşı tarafa kolayca gönderebilirsiniz. Eğer sesli mesajı iptal etmek isterseniz parmağınızı sol tarafa doğru kaydırmanız gerekiyor.

WhatsApp‘i Android için buradan, iOS için buradan ve Windows Phone için buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Etiketler: , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: