Samsung, Galaxy S4 Active Modelini Resmileştirdi

   
Samsung, Galaxy S4 Active Modelini Resmileştirdi


Galaxy_S4_Active

20 Haziran tarihinde Londra’da bir etkinlik yapacak olan Samsung, öncesinde neredeyse bütün yeni modellerini resmi olarak tanıttı. Firmanın yeni lansmanı uzun süredir merakla beklenen Galaxy S4 Active oldu.

Galaxy S4 modelinin LTE versiyonu ile aynı özellikleri taşıdığı tahmin edilen modelde 5 inçlik Full HD ekran, eldiven ile bile dokunabilme, 1.9GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli işlemci, LTE, Android 4.2.2 işletim sistemi, 2600mAh batarya şeklinde özellikler mevcut.

 Modelde kamera 8MP çözünürlüğe indirgenmiş. Modelin dayanıklılığı ise IP67 sertifikasından geliyor. Toz parçacıklarına karşı dayanıklı olan model 30 dakika su altında 1 metreye kadar kullanım sunabiliyor. Özel Active Mode ile su altında daha kaliteli fotoğraflar çekilebiliyor. Ses butonu ayrıca deklanşör olarak da kullanılabiliyor.

Dayanıklılık gereği tasarımda da bazı farklılıklar bulunuyor. Orijinale nazaran modelde fiziksel menü tuşları yerini almış. Arka kasa ise vidalanmış bir görünüm arz ediyor. Model 20 Haziran tarihinde satış ve fiyat bilgisine kavuşacak.Etiketler: , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: