Pebble’ın iOS uygulamasına Gmail desteği geldi

   
Pebble’ın iOS uygulamasına Gmail desteği geldi


pebble_ios

Geçtiğimiz yılın nisan ayında fon toplama platformu Kickstarter üzerinden sunulan e-kağıt ekranlı akıllı kol saati Pebble, ilk 28 saatte 1 milyon doların üzerinde, bir haftalık süre içinde 3 milyon dolar, bir aylık süreçte ise 10 milyon doların üzerinde bağış toplayarak önemli bir başarıya imza atmıştı. Bluetooth aracılığıyla iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarla iletişime geçerek e-posta ve mesaj bildirimlerini gösteren Pebble, bu yıl içinde tüketicilerin karşısına çıkmıştı.

Pebble, mobil cihazlara gelen e-posta ve mesaj bildirimleri için Pebble Smartwatch isimli uygulamayı App Store ve Google Play üzerinden indirmeye sunmuştu. Şimdi ise akıllı kol saati, iOS için yayınlanan uygulamasını 1.2 sürümüne güncelledi ve uygulamaya Gmail ve jenerik IMAP e-posta servisleri için bildirim desteğini ekledi.

Uygulama eklenen ikon sayesinde bundan böyle Pebble kullanıcıları Google  hesaplarına oAuth, diğer e-posta hesaplarınaysa başka kimlik belgeleri aracılığıyla ulaşabilecek. Bu da kullanıcıların e-postalarını takip etmelerini mümkün hale getirecek. Uygulamanın 9 dakikada bir e-postaları kontrol etmesi ve yalnızca okunmamış e-postalar için bildirim göndermesi uygulamada anında bildirim özelliğinin şu an için kullanılmayacağı anlamına geliyor. iOS için güncellenen uygulamayı buradan indirebilirsiniz.Etiketler: , , , , , , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: