Beats’in Müzik Servisi Yayına Başlıyor

   
Beats’in Müzik Servisi Yayına Başlıyor


Beats_Music

Geçtiğimiz ayın sonunda yenilenen Beats Studio kulaklıkları görücüye çıkaran Beats by Dre, bir taraftan da müzik servisi Beats Music’i kullanıcılarla buluşturma hazırlığı içinde. Spotify, Pandora ve önümüzdeki ay kullanıma sunulması beklenen iTunes Radio’ya rakip olacağı söylenen Beats Music isimli müzik servisinde 20 milyon şarkının olacağı GigaOM tarafından ifade ediliyor.

Müzik servisi için ünlü sanatçılarla çalışmayı planlayan şirketin Beats Music servisinde kullanıcılar tarafından oluşturulan çalma listelerinin de yer alacağı dile getiriliyor. Bu şekilde ünlü sanatçıların hangi şarkıları dinlediği, sanatçıların oluşturdukları çalma listelerinden kolay bir şekilde öğrenilebilecek. Çalma listelerinin sürelerinin 70 dakika olacağı da konuşulanlar arasında. Şu anda beatsmusic.com isimli internet sayfasına girdiğinizde Beats Music servisinin çok yakında kullanıcılarla buluşacağı yazıyor.

Beats Music, sizden Beats Music servisi hakkında bilgiler öğrenebikmeniz için e-posta ve mobil telefon numaranızı (Amerika’daki kullanıcılar için opsiyonel olarak) istiyor. Herhangi bir açıklama gelmediği için müzik servisinin ne zaman yayına başlayacağı; Türkiye‘de kullanılıp kullanılmayacağı belli değil.Etiketler: , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: