Nexus 5′in Kontratlı Fiyatı Belli Oldu

   
Nexus 5′in Kontratlı Fiyatı Belli Oldu


Mobil cihazların hatta tüm teknolojik aygıtların Avrupa ve Amerika’da bize göre çok daha ucuz olduğunuzu hepimiz biliyoruz. Ancak yine de özellikle iletişim şirketlerinin yaptığı kampanyalar içimizi acıtmıyor değil. Bizde bir kampanya düzenlendiği zaman zaten pahalı olan cihazın parası neredeyse yerli bir otomobil fiyatını buluyor.

lg-nexus-5-milannoartworks

İşte tüm bunları görmek için T-Mobile’ın kampanyasını bilmek önemli. Şirket 20 Kasımdan itibaren Nexus 5‘i kontratlı olarak satışa çıkaracağını duyurdu. Telefonun kontratlı satış fiyatı ise 450$. Telefonlar direk Google tarafından temin edilecekken sim hattının T-Mobile tarafından verileceği ve cihazların doğal olarak T-Mobile hat ile çalışacağını ifade edelim.

Avrupalı kullanıcılar telefonu direk Google Store‘den 350$ olarak satın alabilirler. Ancak internet üzerinden yapılan bu alışverişte telefonun 3-5 hafta içerisinde geleceğini hesap etmeleri gerekir. Bu yüzden beklemek istemeyen meraklılar telefonu hatla birlikte 450$’a alabilirler. Ne diyelim darısı başımıza.Etiketler: , , , , , , , , , , , ,


Henüz bu konuya yorum yapılmamış.
Konu Hakkında Yorumunuz: